top of page

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Siin peab kaupmees lähtuma just oma veebipoe ostu sooritamise lahendusest.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Kustutada need makseviisid, mida veebipood ei kasuta ning vajadusel lisada, kui on kasutusel veel makselahendusi.

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank,

  • Maksa hiljem lahendused: 

  • Visa/Mastercard kaardimaksed

  • Soome pangalingid: 

  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor

  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab FLOAA OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel FLOAA OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja FLOAA OÜ.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Läti

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: siia märkida näiteks veebipoe pakiautomaatide partnerid, kullerfirmad, ise kaubale järele tulemise võimalus.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 3-10 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 25 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

NB! Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: siia link taganemisavaldusele ning saata see e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Heaks tavaks on pakkuda oma klientidele tasuta tagastust, mis tõstab usaldusväärsust ning läbi selle ka müüki. Seega järgnev lõik on Kaupmehele, kes tasuta tagastust pakkuda ei saa.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Право на подачу иска

Интернет-магазин несет ответственность за несоответствие или дефект проданного покупателю товара, который уже существовал на момент доставки вещи и который становится очевидным в течение двух лет с момента доставки товара покупателю. за исключением случаев, когда в течение первых шести месяцев после передачи вещи покупателю предполагается, что дефект уже существовал на момент доставки. Интернет-магазин обязан опровергнуть соответствующее предположение.

Покупатель имеет право связаться с интернет-магазином не позднее, чем в течение двух месяцев, отправив электронное письмо на адрес [email protected] или позвонив по телефону +37256216666.

Интернет-магазин не несет ответственности за дефекты, возникшие после доставки товара покупателю.

Если товары, приобретенные в Интернет-магазине, имеют дефекты, за которые Интернет-магазин несет ответственность, Интернет-магазин отремонтирует или заменит дефектные товары. Если товар невозможно отремонтировать или заменить, Интернет-магазин вернет покупателю все комиссии, связанные с договором купли-продажи.

Интернет-магазин должен ответить на поданную потребителем жалобу в письменной форме или в форме, допускающей письменное воспроизведение, в течение 15 дней.

Прямой маркетинг и обработка персональных данных

Интернет-магазин использует введенные покупателем персональные данные только для обработки заказа и отправки товара покупателю. Интернет-магазин передает личные данные транспортным компаниям для доставки товара.

Интернет-магазин будет отправлять информационные бюллетени и предложения на адрес электронной почты покупателя только в том случае, если покупатель выразил желание, введя адрес электронной почты на веб-сайте, и объявил о своем желании получать уведомления о прямой почтовой рассылке.

Покупатель может отменить предложения и информационные бюллетени, отправленные по электронной почте, в любое время, уведомив нас по электронной почте или следуя инструкциям в электронном письме, содержащем предложения.

Разрешение аргументов

Если у покупателя есть претензии к Интернет-магазину, их необходимо направлять на адрес электронной почты [email protected] или звонить по телефону: +37256216666

Если покупатель и Интернет-магазин не могут разрешить спор по договоренности, покупатель может обратиться в Комиссию по потребительским спорам. С условиями процедуры можно ознакомиться и подать заявку здесь . Комиссия по потребительским спорам правомочна разрешать споры, вытекающие из договора, заключенного между покупателем и Интернет-магазином. Рассмотрение жалобы покупателя в комиссии - бесплатно.

Покупатель может связаться со стороной Европейской платформы урегулирования потребительских споров.

bottom of page